Kunda linna jooks tõi kokku ligi 260 osalejat

Lastejooksude eri distantsidel silkas pühapäeval Kundas 130 last.
Lastejooksude eri distantsidel silkas pühapäeval Kundas 130 last. Foto: Vahur Leemets

Kaheksaetapilise Lääne-Virumaa jooksusarja teine osavõistlus Kundas kujunes täna osavõtjaterohkeks, sest koos 150 lastejooksude eri distantsidel osalejaga käis rajal ligemale 260 jooksusõpra.

Põhijooksu 8,8 kilomeetrit pikal distantsil saavutas esikoha Mark Abner (Treeningpartner Sportland), kellele järgnesid teisena kohalik Viru-Nigula valla jooksumees Peep Jalakas (Sparta) ja kolmandana veel üks läänevirulane Andrus Lein (Rakvere KJK ViKe).

Põhidistantsi esikolmikusse mahtusid Peep Jalakas (vasakult), Mark Abner ja Andrus Lein. Foto: Vahur Leemets

Kolmest kiiremast naisest olid samuti kaks pärit Lääne-Virumaalt. Võitis Elis Lillmets (Rakvere KJK ViKe), teiseks tuli Liis-Grete Arro (Täppsportlased) ning kolmandaks Moonika Pilli (Rakvere).

1,8-kilomeetrise noortejooksu finišisse jõudis noormeestest esimesena Holger Altmäe ja neidudest Hedvig Altmäe.

29. Kunda linna jooksu kõik tulemused leiab Nelson Timingu kodulehelt.