Läänevirulane valiti spordiliidu Jõud juhatusse

Margus Martin
, reporter
Copy
Erich Petrovits.
Erich Petrovits. Foto: Dmitri Kotjuh

Eestimaa spordiliit Jõud pidas teisipäeval Tallinnas üldkogu koosolekut, kus valiti järgmiseks neljaks aastaks president, peasekretär ja juhatuse liikmed.

Kui liidu presidendina jätkab Helir-Valdor Seeder ja peasekretärina Tarmo Volt, siis juhatuse koosseisus toimus mitu muudatust. Koos Seedri ja Voldiga kuuluvad uude juhatusse seitse liiget, kellest üks on läänevirulane Erich Petrovits.

Petrovits töötab Paide spordikeskuse direktorina ja täidab ka Lääne-Virumaa Spordiliidu juhatuse esimehe kohustusi. Petrovitsi kõrval valiti ESL-i Jõud juhatusse Margit Kurvits, Rein Leppik, Andres Hunt, Piret Maaring, Tiit Lääne ning Lembit Toru.

Algaval suvel korraldab Eestimaa spordiliit Jõud koostöös Tartu linna, Tartu Omavalitsuste Liidu ja Tartumaa Spordiliiduga Taaralinnas Eestimaa suvemänge.

Tegemist on Baltikumi suurimate maakondade, linnade ja valdade võistkondadele mõeldud spordimängudega, kuhu oodatakse sel aastal ajavahemikul 12.–14. juulini osalema 4000 sportlast.

"Põhiline väljakutse on tänavu suvemängud Tartus, mille ettevalmistamisega oleme tegelenud juba pikka aega ja kuhu kõiki ootame," lausus Tarmo Volt. Peasekretär lisas, et järgmiste omavalitsuste talimängude korraldusõigus anti taas Lääne-Viru maakonda: neid korraldab järgmise aasta märtsis Viru-Nigula vald.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles