Bussijaama seinu sodinud "kunstnikule" antakse kätte maalritarbed

Väike-Maarja bussijaama soditud seinad värvitakse peagi üle.

FOTO: Margus Martin

Väike-Maarja bussijaama kahele seinale mõni aeg tagasi aerosoolvärviga tehtud joonistused kaetakse peagi värske värvikihiga.

Eelmisel kuul toime pandud omavolilise kunstiakti toimepanija leidmiseks pöördus vallavalitsus politseisse, kes sodija ka väga kiiresti välja selgitas.

"Minule teadaolevalt on süüdlasega räägitud ja ta on oma teo üles tunnistanud," tähendas vallavanem Indrek Kesküla. Ta lisas, et kunstilembene noormees jättis suures tuhinas kahe silma vahele aleviku avalikul ruumil silma peal hoidvad valvekaamerad, mille pilti politseiametnikel on võimalik jälgida, et seeläbi pahategusid hõlpsamalt tuvastada.

Väike-Maarja noor kunstnik saab peagi võimaluse oma kunstiannet arendada ja bussijaama seinad juhendaja näpunäidete järgi uuesti üle värvida. "Kasvatuse efekt peab igatahes olema," ütles vallajuht, kelle sõnul on tekitatud kahju üsna kopsakas.

Et bussijaama ei saa üle võõbata jupikaupa, vaid see peab saama uue kuue korraga täies ulatuses, siis läheb kogu töö esialgsel hinnangul maksma kaks ja poolt tuhat eurot.

Väike-Maarja bussijaama soditud seinad värvitakse peagi üle.

FOTO: Margus Martin

Tagasi üles