T, 28.03.2023

Väike-Maarja mudelipoiss pälvis koduetapil hõbemedali

Merly Raudla
Väike-Maarja mudelipoiss pälvis koduetapil hõbemedali
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
1/8-bagide Eesti meistrivõistluste teise etapi peakorraldaja Bruno Vaher tõdes, et kohal olid üle keskmise mudelimehed ja stardis oli ligi 30 mudelautot.
1/8-bagide Eesti meistrivõistluste teise etapi peakorraldaja Bruno Vaher tõdes, et kohal olid üle keskmise mudelimehed ja stardis oli ligi 30 mudelautot. Foto: Meelis Meilbaum

Samal ajal kui Pandivere päevade laadal maasikate ja Hiina hilpudega kaubeldi ning tantsu löödi, kihutasid staadioninurgas mudelautod. Marcus-Mattias Vaher võitis väikeste mudelite vabaklassis teise koha.

Üks-kaheksandik- bagide Eesti meistrivõistluste teise etapi peakorraldaja Bruno Vaher tõdes, et kohal olid üle keskmise mudelimehed ning startis ligi 30 mudelautot. Kuna samal ajal toimus mitu võistlust, põristasid mitu tegijat hoopiski välismaal. Üks Eesti parimatest sõitjatest oli gümnaasiumi lõpetamisega ametis.

Meie maakonna lippu hoidis kõrgel 10-aastane Marcus-Mattias Vaher, kes alustas isa Bruno eeskujul juba viis aastat tagasi. Tema läbis viie minuti jooksul üle kümne ringi ja pälvis hõbemedali.

Märksõnad
Tagasi üles