Jalgpallurid suurendasid võiduarvet

Merly Raudla
Rakvere Jk Tarvas (kollases).
Rakvere Jk Tarvas (kollases). Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere JK Tarvas pidas möödunud nädalal Eesti esiliigas kaks kohtumist. Neljapäeval olid rakverlased kodumurul 2:0 üle FC Elvast. Pühapäeval osutus skoor võõral väljakul Kohtla-Järve JK Järve vastu vastupidiseks: Kohtla-Järve oli 2:0 parem.

Kastani Arenal peetud kohtumises viis Mario Kuokkanen juba 10. minutil Tarva juhtima. Kolm minutit hiljem oli täpne Siim Rannamäe.

Kohtla-Järve spordikeskuse staadionil peetud esiliiga 14. vooru mängus lõi Raivo Saar palli Rakvere väravavahi selja taha 35. ja 87. mänguminutil.

Kolme võidupunkti lisandudes jäi Rakvere vutimeeskond 13 punktiga endiselt tabeli seitsmendale reale. Kaheksas on sama skooriga JK Tallinna Kalev U21 ning kuuendal kohal asetseb 16 punkti kogunud FC Elva.

15. voorus võõrustab Tarvas Kastani Arenal 13. juunil Tartu JK Welco võistkonda.