Piltuudis: Eesti ja Põhja-Iirimaa vahelisel jalgpalli-EM-i valikmängul peeti Rakveret meeles

Eesti Jalgpalli Liit pidas meeste Euroopa jalgpalli meistrivõistluste valikmängul A. Le Coq Arenal meeles viit Eesti omavalitsust, kes võõrustavad aasta pärast kuni 17-aastaste noormeeste EM-i finaalturniiri jalgpallis.

FOTO: Jana Pipar

Eesti Jalgpalli Liit pidas laupäevase Eesti ja Põhja-Iirimaa meeskonna vahelise Euroopa jalgpalli meistrivõistluste valikmängu avavile eel meeles 2020. aastal kuni 17-aastaste noormeeste EM-i finaalturniiri matše võõrustavaid Eesti omavalitsusi.

Alaliidu peasekretär Anne Rei andis enam kui kaheksa tuhande pealtvaataja ees toimunud tseremoonial väljakul üle vimplid viie linna esindajale, teiste hulgas Rakvere meerile Marko Tormile. Samuti jäädvustati piduliku sündmuse asjaosalised ühispildile.

Noorte EM-i alguseni on jäänud vähem kui aasta. Eesti Jalgpalli Liit alustas seetõttu nii finaalturniiri kui ka selle mängupaikade avalikku tutvustamist. Lisaks Rakverele saavad järgmise aasta Euroopa jalgpalli ühest tähtsündmusest otse oma kodulinnas osa Tallinna, Tartu, Võru, Otepää, Viljandi, Võru ja Haapsalu elanikud.

Keda tee nimetatud mängupaikadesse mingil põhjusel ei too, saavad tulevaste Euroopa ja maailma jalgpalli tippude heitlusi jälgida Eurospordi või Eesti rahvusringhäälingu vahendusel.

Tagasi üles
Back