Kütuseveok sõitis kraavi

Avarii Päides.

FOTO: Vladislav Musakko

Täna pärastlõunal sõitis järelhaagisega kütuseveok Scania Rakvere–Haljala teel Päide külas tagant otsa tee ääres seisnud Eesti Teede kastiga kaubikule, mille tagajärjel mõlemad sõidukid kraavi paiskusid.

Ida prefektuurist öeldi, et avariis inimesed vigastada ei saanud.

AS Eesti Teed Lääne-Viru piirkonna teemeister Alvar Paluoja rääkis, et avarii hetkel trimmerdasid kaks nende äriühingu töömeest. "Ühele võiks öelda, et sõitis otsa," sõnas Paluoja ja täpsustas, et mees trimmerdas parajasti ühe posti ümbert, kui kütuseveok sellele postile otsa sõitis. Mees sai veel viimasel hetkel eemale hüpata. Järgmiseks päevaks olid mõlemad töötajad ehmatusest üle saanud ja jätkasid oma tööd.

Kütuseveoki järelhaagis läks pärast kraavi paiskumist kummuli. Et seal sees on 30 tonni diislikütust, kuulutasid päästjad välja ohuala. Päästetöid juhtiv Ida päästekeskuse operatiivkorrapidaja Andrus Aasmäe ütles, et ohuala suurus on kütuseveokist igas suunas 50 meetrit. Ohualasse inimesi ei lasta, sõidukid seal peatuda ei tohi. Aasmäe sõnul hakatakse kummuli paiskunud järelhaagisest kütust ümber pumpama.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles