Kadrina vutimeeste silme ees välkus punane kaart

Margus Martin
Mängija eemaldamist tähendavat punast kaarti on Spordiklubi Kadrina jalgpallurid näinud oma silme ees sellel hooajal kolm korda. Pilt on illustreeriv. Foto: Francisco Seco

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste kolmandas liigas kaotas idapiirkonnas mängiv SK Kadrina viimati pühapäeval Järva-Jaanile 0:3.

Avapoolajal löödi kadrinlaste väravavahi selja taha kaks palli ja punkti panid külalised kolmanda tabamusega kuus minutit enne kohtumise lõppu. Tõsi, selle hetkeni olid võõrustajad pidanud eemaldamiste tõttu juba paarkümmend minutit läbi ajama kahemehelises vähemuses.

Kadrinal on üheksa kohtumise järel turniiritabelis kirjas kaks võitu ja seitse kaotust, mis annab tosina meeskonna hulgas eelviimase koha. Vigade paranduseks ruumi jagub, sest ees on veel 13 matši.