Sisukord
Uudised
Postimees

Linnapea kiitis saunafestivali, volikogu oli samal ajal sõnatu

2 min lugemist
Rakvere saunafestivalil olid oma reklaamnäod, kelle osatähtsust tuleb linnapea Marko Tormi sõnul järgmisel korral veelgi suurendada. Esiplaanil korvpallur Kristo Saage. FOTO: Ain Liiva

Rakvere saunafestival jäi ligemale 18 000 euroga kahjumisse. Linnapea Marko Torm hindas volikogus arupärimisele vastates ürituse kordaläinuks ning suure potentsiaaliga ettevõtmiseks. Seda hoolimata asjaolust, et kahe päeva jooksul käis saunafestivalil vaid 184 piletiga külastajat.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Volikogu opositsiooni kuuluv Allan Jaakus esitas linnapea Marko Tormile saunafestivaliteemalise arupärimise, millele too andis vastuse kolmapäevasel linnavolikogu istungil. Linnapea tegi festivalist põhjaliku ülevaate, kust ei puudunud slaidiprogramm ega väljavõtted telejaamade uudistest.

Volikogu varasema meelsuse põhjal oli alust oodata, et pärast Tormi esitlust järgneb küsimuste turmtuli, kuid ei midagi sellist. Volikogu liikmed näisid enam süvenevat nutitelefonidesse, mõni volinik jälgis silmanurgast ka linnapead. Lõpuks tegi avalduse vaid volikogu liige Jaakus ja kiitis saunafestivali nii idee kui ka korralduse poolest. Kuna üldiselt on tavaks, et arupärimisi diskussiooniks ei avata, sõna võtavad vaid vastaja ning pärija, jäid volikogu ülejäänud liikmed sõnatuks.

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto