Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Õppurid kutsuvad üles abistama tules kodu kaotanud klassivenna peret

22.06.2019. Eesti, Lääne-Virumaa. Rakvere FOTOL: Tulekahju Tartu tänaval, puitmaja põleng FOTO: Vladislav Musakko/Virumaa Teataja/Postimees Grupp AS FOTO: Vladislav Musakko

Laupäeval Rakvere linnas Tartu tänaval aset leidnud tuleõnnetuses kaotasid eluaseme paar päeva varem kooli lõputunnistuse saanud Rakvere eragümnaasiumi õppur ja tema pereliikmed. Klassikaaslased panid seepeale kiiresti seljad kokku ja otsustasid noormeest ning tema lähedasi aidata.

Sotsiaalmeedias avaldatud postituses kutsuvadki värskelt eragümnaasiumi lõpetanud kõiki inimesi võimalusel perekonda rahaliselt abistama. Oma abikäe on ulatanud juba mitu linnakodanikku, kes on kogunud perele riideid, kuid uute isiklike asjade muretsemiseks on oodatud eelkõige heasoovijate rahaline panus.

Klassikaaslaste sõnul vajab põlengus koduta jäänud nelja lapsega pere lisaks rahalisele toele samuti jalanõusid ning toiduaineid.

Rakvere linna sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deket kinnitas, et perekond on paigutatud linna ühte sotsiaalkorterisse, kus nad vaikselt kohanevad ja püüavad šokist toibuda. Riidekraam ja esmased vahendid on pereliikmetel toimetulekuks olemas, kuid puudust tuntakse eelkõige isiklikest asjadest. Nende soetamiseks klassikaaslased toetusaktsiooni algatasidki.

Annetuse suurus ei ole oluline, iga abi võetakse tänuga vastu. Rahalisi annetusi on võimalik teha peretütre kontole: Ave Kaisa Sammelselg EE591010011795941220

Tagasi üles
Back