iDeal kampaania

Jaanide eel põles Rakveres tuhaks lastega pere kodu

Kui päästjad jõudsid sündmuskohale, polnud lausleekides majast palju päästa.

FOTO: Vladislav Musakko

Selle aasta jaanilaupäeva eelsed tunnid jäävad ühele perele eluks ajaks meelde. Laupäeva ennelõunal võttis Rakveres Tartu tänaval nende kodu nõnda ruttu tuld, et lastega pere jäi ilma kogu oma maisest varast. Suur mure läks paljudele korda ja perepoja klassikaaslaste üleeestilisele abistamisaktsioonile on kaasa aidanud paljud.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Selle aasta jaanilaupäeva eelsed tunnid jäävad ühele perele eluks ajaks meelde. Laupäeva ennelõunal võttis Rakveres Tartu tänaval nende kodu nõnda ruttu tuld, et nad jäid ilma kogu oma maisest varast. Sellest, et vaid paar päeva tagasi on toimunud Rakvere äärelinnas ühe pere jaoks midagi väga katastroofilist, andsid eile lõuna ajal aimu õhus leviv suitsulõhn ja ahervare. Kondivalu nime kandvas linnaosas on elamisest lahkutud kiirustades: maas vedelevad mõned söestunud riideräbalad, hoovis konutab üksik tool. Vaatepilt on kurb.

Seda, et leegid on teinud ränka laastamistööd, tunnistab ka põlengule kodu kaotanud pererahva naabrimees Aivar. “Tuli, tuli!” kaikus tema lastelaste hääl üle Aivari kodu keset laupäeva hommikut. Pererahvas toimetas köögis ja esiti polnud neil aimugi, mis naabrite pool toimub. Maja välisuks oli lahti ja pisikesed lapsed märkasid esimesena leeke, tõstes nähtu peale kisa. Aivar ei jõudnud palju mõelda, kui poeg kinnitas tõsiasja: naabrite kodu põleb.

Tagasi üles