Punase kuke hävitustööd mahendab inimeste hool
 

Eile oli valusalt näha, et tuli oli laupäeval Rakveres Tartu tänaval teinud kurja laastamistööd. Majast olid järele jäänud vaid varemed.

FOTO: Kevin Kurs

Tähtis ei ole, kui suur või väike on toetus, tähtis on, et panustajaid oleks palju. Selliste sõnadega abipalve postitas seltskond noori sotsiaalmeedias, et aidata oma endise klassivenna peret, kelle kodu tabas laupäeval häving.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Rakveres mõned tänavad Tartu uulitsast eemal elav Victoria Kusma kuulis laupäeval oma õelt, et nende lähikonnas põleb üks maja. Hetkeks läks tal mõte klassivennale, keda teadis seal kandis elavat. Eelaimus osutus tõeks, viivu pärast saabus klassiõelt teade, et nii ongi.

“Omad hoiavad kokku,” sõnastab Victoria Kusma teadmise, millest tublid noored hoogu said. Hetkega oli otsustatud: Rakvere eragümnaasiumist vaid paar päeva tagasi küpsustunnistuse saanud noored inimesed lõid sotsiaalmeedias kinnise grupi, kus asusid omavahel lendu laskma kõikvõimalikke ideid, kuidas hättasattunud klassivenda ja tema peret aidata. Kui mõtted hakkasid jumet võtma, avaldati Facebookis postitus, kus kutsuti kõiki inimesi võimalusel perekonda rahaliselt abistama. Postituses seisis, et põlengus koduta jäänud nelja lapsega pere vajab lisaks rahalisele toele jalanõusid ja toiduaineid.

Tagasi üles