Humana tuleb taas Rakveresse

Humana kauplus avatakse sel suvel Rakveres Kroonikeskuses.

FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Juulis plaanib Humana avada oma kaupluse Rakveres Kroonikeskuse teisel korrusel. Humana Eesti infojuht Mari-Helene Kaber nentis, et 2000-ndate alguses tegutses mõnda aega Humana kauplus Rakveres ning nüüd tullakse uuesti.

“Püüame oma kauplusevõrguga katta Eesti suuremad ja keskmise suurusega linnad. Rakveres elanikkonda ja huvi on, teise ringi võrgustik töötab hästi,” rääkis Kaber.

Rakveresse tuleb Humana2 kauplus ehk kaup vahetub poes täielikult välja iga kahe nädala tagant. “On fikseeritud päevahind, mis läheb järjest allapoole, samas lisandub kaupa ka igal päeval. Kõik, mis ei ole teise nädala laupäevaks ära ostetud, korjatakse müügilt ning esmaspäevaks on väljas uus kaup,” selgitas Kaber.

Müümata kaup saadetakse keti sortimiskeskusesse, 10–15 protsenti annetatakse partnerorganisatsioonidele Aafrika riikides, ning mis ei sobi, saadetakse Eestist välja töötlemisele.

Humana kaupluseketti kuulub 22 poodi kümnes Eesti linnas, Rakvere kauplus oma 350 ruutmeetriga on keti mõistes keskmise suurusega. Humana Eesti kuulub Humana People to People ülemaailmsesse föderatsiooni, mis tegutseb 43 riigis üle maailma.

Tagasi üles
Back