Tamsalu gümnaasiumi uueks direktoriks valiti Aivi Must

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
Tamsalu gümnaasiumit hakkab juhtima suurte kogemustega pedagoog Aivi Must.
Tamsalu gümnaasiumit hakkab juhtima suurte kogemustega pedagoog Aivi Must. Foto: Arvet Mägi

Tapa vallavalitsus kinnitas Tamsalu gümnaasiumi direktoriametisse suurte kogemustega pedagoogi ja haridusametniku Aivi Musta, kes muuhulgas on juhtinud ka Lääne-Viru maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonda ning olnud Jäneda kooli direktor.

"Kui mujal on koolidirektorite leidmisega kuuldavasti probleeme, siis meil läks konkurss hästi," kinnitas Tapa vallavanem Riho Tell. "Oli kelle vahel valida: neli kandidaati, kellest kaks jõudis teise vooru. Valituks osutunud Aivi Mustal on väga suured kogemused nii haridusametnikuna kui ka pedagoogina."

Aivi Mustaga sõlmitakse tööleping kas juuli lõpus või augusti alguses. "Omad mõtted ja plaanid on mul muidugi olemas, kuid Tamsalu gümnaasiumi personal on kogenud ning kõiki asju tuleb ikka koos teha," lausus Must. "Kool on tugevl, seal on head eksamitulemused ja korralikul järjel olev huviharidus."

Siin-seal suletakse gümnaasiume, põhjenduseks tuuakse asjaolu, et (suurtes) riigigümnaasiumites saab parema hariduse jne. Kuidas Tamsalu gümnaasiumiga lood on? "Koolis on umbes 350 õpilast, neist 300 põhikooliosas ja ülejäänud gümnaasiumis," ütles Aivi Must. "Ma ei näe küll mingit põhjust, et neid 50 gümnasisti oleks vaja kusagile mujale vedada. Nagu juba mainisin, on kool tugev ja tubli."

Tagasi üles