Noored tegid muusikali maailma loomisest

Katrin Uuspõld
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kuuendat suve andsid Fusioni laagri noored lõppkontserdi oma vanematele ja sõpradele.
Kuuendat suve andsid Fusioni laagri noored lõppkontserdi oma vanematele ja sõpradele. Foto: Gunnar Kotiesen

Rakvere Karmeli kogudus korraldas kuuendat suve noortele mõeldud muusikalaagri Fusion, mis tänavu oli ühendatud jalgpallilaagriga.

Eelneva nädala jooksul said noored Vinni-Pajusti gümnaasiumis peetud laagris osaleda näiteks fotograafia, tantsu, soololaulu ja draama töötubades ning õppida mängima ka mõnda instrumenti.

Fusioni laagrilised esitavad laagris õpitud muusikali maailma loomisest.
Fusioni laagrilised esitavad laagris õpitud muusikali maailma loomisest. Foto: Gunnar Kotiesen

"Enamiku noorte jaoks oli see esimene kord proovida pilli mängida. Nädala jooksul õpiti selgeks ka muusikal, mis seekord oli maailma loomisest ja kus kõlasid tuntud lood nii maailma rokkmuusikast kui kristlikust popkultuurist. Nagu traditsiooniks saanud, toimus lõppkontsert vanematele ja sõpradele laupäeval Karmeli õuel," rääkis Karmeli koguduse pastor Gunnar Kotiesen.

Fusioni lõppkontsert Karmeli õuel.
Fusioni lõppkontsert Karmeli õuel. Foto: Gunnar Kotiesen

Täna on Karmeli kirikuhoones viimane pühapäevane jumalateenistus, sest algavad suuremad lammutustööd ning uue kiriku ehitamine. Alates järgmisest pühapäevast saab kogudus kokku Rakvere Eragümnaasiumi aulas ning augusti lõpust kuni uue kiriku valmimiseni Aguri trükikoja teisel korrusel.

Tagasi üles