Janek Õiglane tuleb Rakveresse meistrikulda nõutama

Janek Õiglane.

FOTO: Tairo Lutter

Neljapäevast laupäevani selgitatakse Rakvere staadionil noorte ja täiskasvanute Eesti meistreid kergejõustiku mitmevõistluses.

Jõuproovi kahel viimasel päeval, reedel ja laupäeval asub teiste hulgas meeste tiitliheitlusse Janek Õiglane, kes esindab Audentese spordiklubi. Rakvere juurtega mitmevõistleja mõlemad vanemad on Rakverest pärit ning tihe side siinse kandiga on seeläbi ka Eesti paremikku kuuluval 25-aastasel Õiglasel.

Rakvere kergejõustikuklubi ViKe atleetidest tulevad koduareenile võistlema täiskasvanutest Mikk-Mihkel Arro, U23 klassis Mihkel Holzmann, U20 klassis Marleen Mülla, U18 klassis Gregor Pilt, Aleks Malm, Lauri Raus ja Roman Litvinov, U16 arvestuses Kaireen Penek, Kristjan Kari, Aivar Ellam ja Kris Sipolainen ning U14 noortest Janete Noodla, Kati Ly Randviir, Britte Karu, Mailee Metsaru, Kaspar Markus Kuusik, Rihhard Vodja, Roger Pilt ja Tristan Konso.

Jõuproovi juhatavad neljapäeva keskpäeval sisse U14, U16 ja U18 vanuserühma sportlased. Päev hiljem kell 9.30 hakkavad võistlema U20 ja U23 klassi noored ning kell 14 täiskasvanud.

Võistluste ajakava on nähtav siin.

Tagasi üles