Jalgpalli-Tarvas teenis magusa viigipunkti

Eesti meeste esiliiga jalgpalli meistrivõistluste 21. voorus viigistas Rakvere JK Tarvas neljapäeval Kohtla-Järve JK Järve meeskonnaga peetud kohtumise 2:2 (poolaeg 0:0).

Vinni staadionil toimunud matšis viis võõrustajad karistusala joonelt teele saadetud tugevast löögist 53. minutil juhtima Siim Rannamäe. Veerand tundi hiljem, 68. minutil, jõudsid vastased viigini ning 88. minutil ka omakorda 2:1 ette.

Kaotusest päästis Tarva üleminutitel nende teine ründaja Aleksei Belov. Kogenud 27-aastase mängumehe pöördelt ühe puutega värava alumisse nurka sooritatud löök osutus nii tugevaks ja täpseks, et vastaste väravavaht selleni ei küündinud.

Hetk pärast viigitabamust kõlas väljakukohtuniku lõpuvile.

Rakverlased on esiliiga turniiritabelis 18 punktiga endiselt eelviimased, üheksandad. Kaheksandat kohta hoidev Tallinna FCI Levadia U21 edestab neid praegu kahe ja seitsmendal positsioonil paiknev JK Tallinna Kalev U21 meeskond nelja punktiga. Mõlemal on peetud rakverlastest üks mäng vähem.