Kasvada ihkav Aqva spordikeskus muudab mängutaktikat
 

Tellijale
avatud

Rakveres tegutsev Aqva spordikeskus antakse rendile pealinna ettevõttele. Kreisilinn soovib tulevikus pürgida arvestatavaks tennisekeskuseks.

FOTO: Marianne Loorents

Aqva spordikeskuse omanikud soovivad paljuski tennisele pühendunud reketlonhallis korrigeerida mängustiili. Septembrist hakkab keskuse rentnikuks tuntud tennisist Fredi Vöörman, kes Tenniseakadeemia kogemuse pinnalt püüab koos meeskonnaga siinsele tenniseelule hoogu anda.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

Osaühingu Aqva Sport juhatuse liige Roman Kusma on tundnud juba mõnda aega, et kolmeaastases reketlonhallis tuleks tennisele uus hingamine anda. Kuna ta ise on hõivatud Aqva spaa ja hotelli tegemistega ning tulevase Viljandi veekeskuse arendusega, mõistis ta, et aega selleks napib. “Otsustasime reketlonhalli anda rendile. Leidsime, et keegi, kes on rohkem asja sees, suudab seda paremini teha,” sõnas Kusma.

Nii ootavadki maakonna üht suurimat spordikompleksi uuendused. Aqvasse saabub rentnikuks 25 aastat tennist mänginud, omanimelise Tenniseakadeemia, Tallinna, Roc­ca al Mare, Viimsi ja Peetri tennisekeskuseid eest vedav Fredi Vöörman, kes nimetas Aqvat põnevaks väljakutseks. “Näen projektis potentsiaali,” sõnas ta.

Tagasi üles