Laekvere rahvamajal uus juhataja – Liisa Uukkivi

Laekvere rahvamaja uus juht Liisa Uukkivi.

FOTO: Erakogu

Alates esmaspäevast juhib Laekvere rahvamaja Liisa Uukkivi, kes on pensionile läinud kauaaegse juhataja Õilme Lainesaare mantlipärija.

Uukkivi on lõpetanud Tallinna ülikooli rekreatsioonikorralduse eriala. Enamuse oma elust on ta elanud suurlinnas, kuid sattunud juhuse tahtel Laekverre, mis on olnud tema koduks nüüd juba pea kümme aastat. "Olen olnud alati aktiivne tegutseja, armastanud teatrit, muusikat ja kunsti sellest ajast, kui ennast mäletan," tutvustas end kultuuritempli uus juht. "Muusikaga olen tihedalt seotud siiani, kuuludes solistina erinevatesse muusikakollektiividesse. Olen hea suhtlemisoskusega, loominguline, aktiivne ning igati positiivse ellusuhtumisega. Oman tööalaseid kogemusi nii ürituste korraldamises, laste- ja noorsootöös kui ka personalijuhtimises."

Uukkivi pidas uues ametis oma ülesandeks ja suureks proovikiviks tekitada inimestes huvi rahvamajas toimuva vastu. "Plaane ja mõtteid on kogunenud omajagu, iseasi, kui suurel määral on võimalik neid teostada," sõnas ta. "Kuid järjepidevuse ja hea tahtmise korral jõuab nii mõndagi. Eks iga uus inimene toob kaasa värsket hingamist ja tekib võimalus nii mõnelegi asjale teise pilguga vaadata."

Tagasi üles