Tele2 hoiatab auhindu lubava petuskeemi eest

Tele2

FOTO: Mailiis Ollino /

Tele2 hoiatab petuskeemi eest, mille puhul Tele2 logoga küsitlus lubab välja loosida kalleid nutitelefone ja kõrvaklappe, tegemist on aga hoopis krediitkaardi andmete õngitsuskatsega.

Tele2 sellist loosi ega kampaaniat aga ei korralda ning tegemist on petuskeemiga, teatas ettevõte.

Petuskeemi üleskutses palutakse kasutajal vastata Tele2 logoga küsitlusele, mille tulemusena loositakse väidetavalt välja Samsungi ja Apple'i telefone ning kõrvaklappe.

Pärast küsimustele vastamist suunatakse kasutaja lehele, kuhu tuleb sisestada enda e-aadress ning kullerteenuse eest tasumiseks ka krediit- või pangakaardi andmed. Tegemist on aga pettusega, mis kogub inimeste kaardiandmeid, et neid hiljem kurjasti ära kasutada.

Tele2 küsitlust ei korralda ja palub enda andmeid sel teel kindlasti mitte edastada. Ühtlasi soovitab operaator olla alati ettevaatlik ning veenduda veebilehe usaldusväärsuses. Veebilehed, mis on päriselt seotud Tele2-ga, sisaldavad enda aadressis mobiilioperaatori nime.

Ka Telia ja Elisa hoiatasid eelmisel nädalal samasuguste petuskeemide eest, kus näiliselt Telia ja Elisa nime all pakutakse klientidele võimalust võita auhindu.

Tagasi üles