Rakvere lihatööstuse logo püsib Tarva mängusärgil

Rakvere lihatööstuse logo kaunistab endiselt Rakvere Tarva korvpallimeeskonna mängijate võistlusvormi.

FOTO: Ain Liiva

Rakvere Tarva korvpallimeeskond andis teada, et pikendas lepingut senise peatoetaja, aktsiaseltsiga HKScan Estonia ehk Rakvere lihatööstusega.

Värske koostöölepingu allkirjastasid HKScan Estonia juhatuse esimees Anne Mere ja Rakvere Tarva korvpallimeeskonna mänedžer Arnu Lippasaar.

"Rakvere toetab peasponsorina Rakvere Tarva korvpallimeeskonda tänavu juba 14. hooaega. Nii kohaliku korvpalli järjepidevusse kui üldiselt kohaliku spordi- ja kultuurielu arengusse panustamine on olnud meile oluline juba pikki aastaid," kõneles Anne Mere.

"Käesoleva hooaja eel on aga eriti hea meel tõdeda, et Rakvere Tarva eestvedaja Arnu Lippasaar, treener Juris Umbraško ja mängijad on teinud suurepärast tööd – klubi on keerulisest situatsioonist välja tulnud ja end esimesest liigast taas kõrgliigasse võidelnud. Usun, et Tarvas rikastab algaval hooajal nii kohalikku spordielu kui ka pakub kogu Eesti korvpallifännidele palju elamusterohkeid mänge ja võidurõõmu."

Arnu Lippasaar lausus, et Rakvere lihatööstus on kahtlemata meeskonna tugisammas, mis annab kindlustunde ja motiveerib rohkem pingutama. "Ilma nendeta peaksime tegema väga tõsist tööd ja nendele samaväärset asendust leida oleks keeruline, kui mitte võimatu," rääkis ta.

"See, et Rakvere lihatööstus on nii pikkade aastate vältel Rakvere korvpalli toetanud ja toetab edasi, on ainult positiivne. Usun, et oleme seni näidatud tulemustega nende usaldust õigustanud. Anname endast parima, et nii toetajatel kui ka poolehoidjatel oleks põhjust meie üle rõõmu tunda."

Tagasi üles