Haridusfoorumil Rakvere ametikoolis antakse uuele õppeaastale avalöök

Hariduspäeval Rakvere ametikoolis esineb ka filmimees Ilmar Raag.

FOTO: Eero Vabamägi/Postimees

Järgmisel nädalal kogunevad Rakvere ametikoolis taas sajad haridusinimesed, kui 28. augustil toimub juba traditsiooniks saanud hariduse päev. Paljude esinejate seas on ka tuntud filmirežissöör ja stsenarist Ilmar Raag.

Tegemist on haridusinimeste ühisseminariga, kus kuulatakse ettekandeid ja arutatakse paljudel haridusteemadel.

Sellel aastal esinevad ettekannetega muu hulgas vaimulik Annika Laats, ettevõtja Ville Jehe, filmirežissöör ja stsenarist Ilmar Raag, keskkonnaministeeriumi keskkonnateadlikkuse nõunik ja Tallinna ülikooli ökoloogia keskuse teadur Liisa Puusepp ning üks üllatusesineja saatest "Su nägu kõlab tuttavalt".

Päeva raames tervitab ja tutvustab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit traditsiooniliselt maakonda uuest õppeaastast tööle asuvaid noori õpetajaid ja uusi haridusasutuste juhte. Lisaks tutvustavad Rakvere ametikooli fuajees oma tegemisi maakonna keskkonnahariduse pakkujad.

Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on sellega seotud. Keskmiselt on igal aastal sellest üritusest osa võtnud ligemale 300 inimest.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles