Vest-Agderi stipendium ootab kandidaate

Teiste seas on stipendiumi saanud kunstnik Priit Verlin.

FOTO: Erakogu

Lääne-Viru sõprusmaakond Vest-Agder Norrast annab üheteistkümnendat korda välja 25 000 Norra krooni (2500 euro) suuruse stipendiumi Lääne-Virumaal tegutsevale kunstnikule või kultuuritegelasele.

Stipendiumi eesmärk on kaitsta ja edendada kultuuri- ja kunstikeskkonda maakonnas ning luua kohalikule kunstnikule või kultuuritegelasele võimalus areneda. Stipendium jaguneb kuni kahe kandidaadi vahel.

Stipendiumitaotlus peab sisaldama kunstniku või kultuuritegelase isikuandmeid (sh pangakonto number), loetelu 2018. aasta tähtsamatest töödest-projektidest ja kirjeldust stipendiumi kasutamise kohta. Taotlus peab olema vormistatud eesti ja inglise keeles.

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) ootab vabas vormis taotlusi märgusõnaga “Vest-Agderi kunsti­stipen­dium” 12. septembri kella 12-ks elektrooniliselt aadressil virol@virol.ee või postiaadressil F. R. Kreutz­waldi 5, 44314 Rakvere.

VIROL-i juhatus valib kandidaatide seast vähemalt ühe inimese ja annab andmed edasi koostööpartneritele Norras. Varem on stipendiumi saanud 20 inimest. 

Tagasi üles