Kundas algas aastaid asfaltkatteta olnud tänavate remont

Kundas algab Võidu tänava remont.

FOTO: Meelis Meilbaum

Sel nädalal algasid Kundas aastaid katteta olnud Koidu ja Võidu tänava rekonstrueerimistööd. Enam kui 1,2 miljonit eurot maksma minev teede remont peab valmis saama oktoobri lõpuks.

Kevadel välja kuulutatud hanke Kunda linna Koidu ja Võidu tänavate asfaltbetoonkatte rekonstrueerimiseks ja sademeveesüsteemi valmisehitamiseks ning jalgteede rajamiseks võitis OÜ Teearu Grupp. Tööde hinnaks kujunes 1 252 883 eurot.

Lepingu järgi hiljemalt 4. augustile määratud tööde algus venis küll ligemale kolme nädala võrra Teearu Grupil tekkinud probleemide tõttu allhankijate leidmisel.

"Töödega alustamine on viibinud seoses torutööde alltöövõtja leidmisega," põhjendas Teearu Grupi juhatuse liige Janari Taal. Ta selgitas, et ettevõttel, kellega hankepakkumuse tegemise ajal arvestati, polnud suurenenud töömahu tõttu võimalik torustikuehitust ette võtta.

Siiski õnnestus Taali sõnutsi 21. augustil esmaste töödega alustada. "Sel nädalal toimub olemasoleva katte freesimine ning järgmisel nädalal soovime alustada sadeveetrasside ehitusega," teatas ta.

Vastavalt hankelepingule on tööde lõpetamise tähtaeg kolm kuud lepingu sõlmimisest, mis tähendab, et Koidu ja Võidu tänavate rekonstrueerimistööd peavad siiski valmis saama oktoobri lõpuks.

Tagasi üles
Back