Rakvere Tarvas kaotas esimese hooajaeelse mängu

Veiki Ojaperv
, Ajakirjanik
Rain Veideman tegi kontrollkohtumises palju vaheltlõikeid ja andis resultatiivseid sööte. Foto: Ain Liiva

Rakvere korvpalli-Tarvas pidas üleeile esimese hooajaeelse sõprusmängu, vastaseks eelmisel aastal Eesti-Läti ühisliigas neljandaks tulnud Läti tiim BK Ogre. Tarvas võitis esimese poolaja seisuga 50:43. Teisel poolajal tugevdasid lätlased kaitset ja võitsid mängu 96:87.

Ogre poolelt tegi kaasa aastaid tagasi Rakveres mänginud Rinalds Sirsniņš, Tarval olid platsil Kristo Saage ja aastaid välismaal mänginud Rain Veideman.

Kommenteerides Rakverre siirdumist, jäi Veideman napisõnaliseks. “Ei näinud välismaal mingit head varianti ja nii see otsus teoks sai,” ütles ta. Meeskonna esitusest rääkides mainis Veideman, et meeskond ei ole veel täielikult komplekteeritud, kuid tulemusega võib rahul olla. “Täitsa tipp-topp, eks ole näha, mis need murekohad on ja mida peab hakkama treenima. Nüüd on ainult paremaks minna,” lausus ta.