Vajangul hukkus sõiduauto ja veoauto kokkupõrkes naine
Täiendatud kell 17.35

Täna hommikul juhtus raske liiklusõnnetus Vajangu külas Järva-Jaani – Tamsalu – Kullenga teel, kus põrkasid kokku veoauto ja sõiduauto. Õnnetuses hukkus sõiduautot juhtinud naine.

Sündmuskohal avaneb masendav pilt. Isegi suure veoauto kabiin on krussis peale liiklusõnnetust. Sõiduauto esiosa on täielikult lömastunud. Seal sees olnutel ei olnud ellu jäämiseks mingit lootust.

Kell 11.33 alustasid päästjad ja politseinikud hukkunu autost välja toomist. Politseinikud moodustasid kahest tekist n-ö seinad, et möödasõitjad ei näeks kohutavat vaatepilti.

Avariisse sattunud veoautojuhi kolleeg, kes sündmuskohale tuli, kõneles, et ta viibis parasjagu Muugas, kui töökaaslane talle helistas ja toimunud avariist rääkis.

Õnnetus juhtus täna hommikul kella 8.30 paiku. Liiklusõnnetuses hukkus 57-aastane naine, kes juhtis sõiduautot Opel.

Rakvere politseijaoskonna patrullpolitseinik Rauno Tõevälja selgitas, et esialgsetel andmetel kaldus Kullengalt Järva-Jaani poole sõitnud veok lauges paremkurvis vastassuunavöödisse ja põrkas kokku vastutuleva sõiduautoga. "Liikluses peab olema väga tähelepanelik ja tuleb valida sõidukiirus, mis vastab ilmastikuoludele ja juhi oskustele. Sündmuskohal oli teekate märg ning vahetult enne õnnetust sadas vihma," sõnas politseinik.

Veokit Volvo juhtis 47-aastane mees, kes õnnetuses viga ei saanud. Mees omab vastava kategooria juhtimisõigust ning ta oli kaine. Menetluse käigus selgub, kas mees pidas kinni töö- ja puhkeaja nõuetest.

Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud selguvad algatatud kriminaalmenetluse käigus.

Tagasi üles