Rakvere keskerakondlased koondusid Toompeal Jüri Ratase selja taha

Riigikogu arutab peaminister Jüri Ratase umbusaldamist.

FOTO: Tairo Lutter

Riigikogus toimub täna umbusaldushääletus peaminister Jüri Ratase vastu. Keskerakonna esimehele oli täna Toompea lossi ees meeleavaldusel toetust avaldamas pea pool tuhat inimest, nende hulgas poolehoidjad Rakverest.

Keskerakonna Rakvere osakonna juhatuse liikme Helgi Kreegi sõnul on osakonna liikmed võtnud kuulda oma südame häält ning seisavad erakonna esimehe ja peaministri selja taga, ajal, mil teda püütakse ebaõiglaselt kukutada.

"Jüri Ratas on Eesti jaoks parim peaminister. Tema valitsemiseajal tehtud otsused on parandanud inimeste elujärge ning viinud riiki kindlalt edasi," ütles Kreek, lisades, et Rakvere osakond on ühtne ning toetab keskerakonna esimeest ja Eesti vabariigi peaministrit.

Riigikogu liikme ja keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna juhi Siret Kotka-Repinski sõnul on Rakvere osakonna initsiatiiv kiiduväärne. "Rakvere osakonnas on tunda värsket energiat, mis liidab liikmeid ja tugevdab meeskonnavaimu. Energiast ja positiivsusest pakatati ka hommikusel meeleavaldusel ning oli tänuväärne näha, millist toetust erakonna esimehele näidati," ütles Kotka-Repinski.

Täna hommikul kogunesid sajad inimesed riigikogu hoone ette, et avaldada toetust peaminister Jüri Ratasele.

Tagasi üles
Back