N, 2.02.2023

Käsipallimeeskond paneb puslet kokku

Merly Raudla
Käsipallimeeskond paneb puslet kokku
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
SK Tapa käsipallurid ammutasid turniiridel vajalikku mängupraktikat, et olla võistlushooajal löögihoos.
SK Tapa käsipallurid ammutasid turniiridel vajalikku mängupraktikat, et olla võistlushooajal löögihoos. Foto: Marianne Loorents

Pühapäeval lõppes Tallinnas rahvusvaheline turniir Ibis Tallinn Handball Cup, kus kuue tiimi seas võistles ka SK Tapa. Meie maakonna käsipallitiim jäi hooajaeelsel mõõduvõtul punktita, kuid tervikuna oli turniir väga kasulik.

Tapa meeskond juhatas turniiri reedel sisse 18:23 kaotusega tiimile HC Kehra / Horizon Pulp & Paper. Laupäeval alistus meie maakonna meeskond Leedu mullusele neljandale meeskonnale Kaunase Granitas-Garysele 17:32 ja Venemaa kõrgliigaklubi Peterburi Neeva duubelrivistusele napilt, 22:26. Pühapäeval tunnistasid Tapa käsipallurid 14:24 võõrustaja HC Tallinn ning Soome võistkonna Grankulla IFK paremust.

SK Tapa jäi turniiril punktita, ent ei saanud üheski kohtumises pallurite kooli- või töökohustuste tõttu täiskoosseisuga kaasa teha.

“Lisaks kaotasime viis mängijat väiksemate või suuremate vigastustega. Eelmise nädala Leedu-turniiriga kokku oli meil lühikese ajaga üheksa mängu ning seda on natuke palju,” rääkis Tapa peatreener Elmu Koppelmann ja lisas, et tervikuna oli Tallinn Cup väga kasulik.

“Öeldakse ju, et võistlus on kõige parem treening. Pilt on ees, nüüd on vaja pusletükid kokku panna. See ei saa olema kerge, ent läheneme hooajale heatujuliselt,” lisas tapalaste kogenud juhendaja.

Viga saanud meeste traumad treeneri sõnul väga rängad ei ole, kuid olid piisavalt rasked, et järgmistel päevadel väljakule minna ei saanud.

Tuleval hooajal on Tapa meistriliiga käsipallitiimi lisandunud mitu uut SK Tapa kasvandikku: Martin Adamson, Aleksander Oganezov ja Rail Ageni Viimsi tiimist. Läbirääkimised käivad veel Siimo Tänavotsaga HC Kehra ridadest ning huvi on üles näidanud ka Rait Ageni.

See turniir oli Tapale juba teine hooajaeelne võistlus. Nädal tagasi mängiti uues koosseisus Leedus Alytuses, kust naasti neljast mängust kogutud kahe võiduga ja neljanda kohaga.

Märksõnad
Tagasi üles