Tarva vutimehed teenisid Siim Rannamäe kübaratrikiga kodumurul magusa võidu

Siim Rannamäe (paremal) tegi kübaratriki ja aitas kodutiimi võidule.
Siim Rannamäe (paremal) tegi kübaratriki ja aitas kodutiimi võidule. Foto: Ain Liiva

Eesti esiliiga 26. voorus oli Rakvere JK Tarvas kodumurul poolajavaheajale minnes 0:2 kaotusseisus. Kohtumise teises pooles lasid rakverlased looma valla: Mario Kuokkanen (48. mänguminutil) ja Siim Rannamäe (74., 81. ja 87. minutil) lõid kahe peale neli väravat ning viisid Tarva võidule.

Pühapäeval Kadrioru staadionil peetud 27. vooru heitluses tunnistas Rakvere JK Tarvas Tallinna JK Legioni 2:0 (poolaeg 1:0) paremust.

Tarvas seisab kuue võidu, nelja viigi ja 17 kaotusega turniiritabeli eelviimasel, üheksandal kohal. Ankrutiim on Tartu JK Welco 10 punktiga. Kaheksandale kohale on end sisse seadnud 26 punkti skoorinud JK Tallinna Kalev U21.

28. vooru kohtumine seisab Rakvere jalgpalluritel ees 14. septembril.

Siis minnakse koduväljakul kokku Tartu JK Tammeka U21 meeskonnaga.