Piltuudis: ameeriklased jagasid lastele korvpallitõdesid

Rakvere spordikooli väikesed korvpallurid kuulasid trennis, kõrvad kikkis, milliseid tarkuseid USA-st saabunud mängumeestel neile jagada on.

FOTO: Rakvere Spordikool

Eestis tuuritava korvpallimeeskonna Oklahoma Outlaws mängijad võtsid nädala alguses vastu kutse ja külastasid Rakvere spordikooli väikeste pallurite treeningut.

Näpunäidete jagamine oli tiheda graafikuga sõprusmänge pidavatele ameeriklastele hea vaheldus. "Minu meelest on see ainult hea, et nad ei tee ainult tööd ega otsi endale mängupaika Euroopas, vaid teevad ka lastega trenni," märkis USA-st saabunud tiimi võõrustav Vinni spordikompleksi juht Ergo Prave.

Eelmise nädala Tarvas Cupi turniirist alates on Oklahoma Outlaws mänginud praeguseks viis treeningmängu, millest on saadud kolm võitu ja kaks kaotust. Rakveres tunnistati reedel Pärnu Sadama ja laupäeval soomlaste KTP-Basketi paremust, pühapäeval löödi Jõhvis KK HITO/BC Karjamaa esiliigatiimi, esmaspäeval samale liigatasemele kuuluvaid Kadrina Karusid nende kodusaalis ning teisipäeval Vinnis Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda.

Eestimaa tolmu pühivad Oklahoma pallurid jalgelt selle nädala teises pooles. Ergo Prave sõnutsi on üks tiimi kuulunud ameeriklane endale praeguseks sobiva tööandja juba leidnud ja siirdunud Küprosele pallimänguga leiba teenima.

Tagasi üles