Karude debüüt lõppes kaotusega

Kadrina Karud alustasid peatreener Andres Sõbra juhendamisel Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistlusi väikese allajäämisega, kuid hooaeg on alles algusjärgus ja võidud ei jää kindlasti tulemata. Foto: Meelis Meilbaum

Eesti teise liiga korvpalli meistrivõistluste mullune võitja Kadrina Karud juhatas neljapäeval hooaja sisse aste kõrgemal, esiliigas. Peatreener Andres Sõbra hoolealused tunnistasid meeskonna G4S Noorteliiga paremust tulemusega 94:87.

Äärmiselt tasavägiselt kulgenud kohtumise avapoolaeg lõppes viigiliselt 47:47. Kolmanda veerandaja järel pääsesid kadrinlased ette 67:63, kuid mängu lõpp kuulus väljakuperemeestele, kes viskasid otsustaval perioodil külalistest 11 punkti rohkem.

Karude resultatiivsemana kogunes nende ameeriklasest tagamängija Tilford Thorntoni kontosse 27 punkti, seitse lauapalli, viis korvisöötu, neli vaheltlõiget ja kaks blokeeritud viset. Kristen Meister toetas meeskonda 18, Lauri Mets 16 ja Allan Ehte 14 punktiga.

Vastaste rivistuses olid korralikult hoos Hugo Toom 29 ja Kasper Suurorg 28 punktiga.

Reedel teeb Eesti esiliiga meistrivõistlustel oma selle hooaja avaetteaste teine Lääne-Viru maakonna meeskond, Tamsalu Los Toros / TalTech, kelle vastaseks on võõrsil Paide Viking Window.