Lauatenniseneiud kiilusid kahe Narva võistkonna vahele teiseks

Eesti noorte kadettide vanuseklassi meistrivõistluste esikolmikusse mahtusid kaks Narva ja üks Rakvere lauatennisevõistkond. Rakvere spordikooli au kaitsesid Anita Kostap (vasakult), Angela Laidinen ja Raili Nurga.

FOTO: Eesti Lauatenniseliit

Aseris selgusid laupäeval selle aasta Eesti noorte kadettide vanuseklassi võistkondlike lauatennise meistrivõistluste medalivõitjad.

Nii neidude kui ka noormeeste arvestuses saavutasid tiitli Narva lauatenniseklubi Narova võistkonnad. Neidude hõbeda napsas teise Narva tiimi ees Rakvere Spordikool, mille koosseisu kuulusid Raili Nurga ja Anita Kostap ning Viru-Nigula lauatenniseklubist tagalat kindlustama laenatud Angela Laidinen.

Treener Kristo Kauküla juhendamisel mänginud spordikooli võistkond oli esimeses ringis vaba, alistas siis veerandfinaalis 3:0 Maardu teise võistkonna, poolfinaalis samuti 3:0 Narva LTK teise rivistuse ning vandus finaalis 0:3 alla narvalaste esimesele võistkonnale. Seejuures tuli otsustavas vastasseisus nii Raili Nurgal kui ka Anita Kostapil tunnistada oma matšis vastase paremust alles viiesetilise heitluse järel 2:3. Paarismängus said piirilinna neiud 3:0 võidu.

Aseri Spordiklubi tüdrukud Valerie Lonski, Annabel Oras, Amanda Hallik ja Diana Andrejeva võitsid avaringis 3:2 Viljandi LTK Sakala eakaaslasi, kuid läksid veerandfinaalis kokku LTK Narova esimese tiimiga, kellele kaotasid 0:3. Lohutusringis sai Aseri SK 3:0 jagu Tallinna Nõmme Spordiklubist ja kaotasid 1:3 Haapsalu LTK-le ning hõivasid lõpuks kuuenda koha.

Poiste konkurentsis tuli Aseri SK (Artur Koptelkov, Aleksandr Jevstafiadi, Reimo Peetso) kolme võidu ja kahe kaotusega seitsmendale kohale. Kohamängus said Aseri poisid jagu Rakvere Pinxi esimesest võistkonnast (kaksikvennad Rico ja Enar Kruus). Viimaste bilansiks kujunes kaks võitu ja kaks kaotust ning kaheksas koht.

Konkurentidest oluliselt noorema koosseisuga Pinxi teine rivistus (Kerdo Aros, Ert Arpo) tuli ühe võidu ja kahe kaotusega 11. kohale. Nende selja taha jäi veel kaks tiimi.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles