Käsipallurid tunnetasid eurosarjas mängivate pealinlaste võimu

Väravavaht võib olla käsipallis nii-öelda pool meeskonda, kuid kui meeskonnal võimsust napib, siis ei jää ka Tapa kogenud puurilukul Mikola Naumil muud üle kui käsi laiutada. Foto: Ain Liiva

Eesti käsipalli karikavõistluste esimeses ringis tiitlikaitsja HC Tallinna meeskonnaga kokku loositud Spordiklubi Tapa kaotas avamängu pealinnas 20:31. Teist korda minnakse vastamisi tuleval neljapäeval Tapal.

Meistrivõistluste alguses üllatustulemuse sepistanud ja sama vastase kodusaalis ühe väravaga alistanud tapalased jäid seekord piltlikult öeldes kiirrongi alla.

Jõuliselt tegutsenud HC Tallinn asus viie minutiga juhtima 5:1. Esimese poolaja keskpaigaks kasvatasid nad eduseisu juba 10:2-le. Poolajapausile mindi vastu väljakuperemeeste 16:8 vedamisel.