R, 24.03.2023

Karistamatuse tunne ja kambavaim on ohtlik kombo

Veiki Ojaperv
, Ajakirjanik
Karistamatuse tunne ja kambavaim on ohtlik kombo
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Karistamatuse tunne ja kambavaim on ohtlik kombo. Noorte tavaline kogunemiskoht on Rakvere bussijaama tagused pingid.
Karistamatuse tunne ja kambavaim on ohtlik kombo. Noorte tavaline kogunemiskoht on Rakvere bussijaama tagused pingid. Foto: 3 X Vladislav Musakko, Toomas Erapart, 2 X Shutterstock

Ühel argiõhtul urineerib väljakutsuva olekuga noormees vastu Tsentrumi keskuse seina samal ajal sõpradele hüüdes: “Tahate mu meheau näha või?” Kümned kodanikud jälgivad “kangelastükki” distantsilt, kuid ei sekku.

uitsetamine, ropendamine, joomine, prügi laiali loopimine ning avalik urineerimine on vaid mõni näide, mida noored Rakveres segamatult pea iga õhtu teevad.

Olgu juhuse tahtel, alanud kooliaasta tõttu või mõnel kolmandal põhjusel, ent Rakveres on aktiviseerunud noorte ringihulkumine ning sellega koos sagenenud konfliktid. Möödunud nädalal ringles Facebookis postitus sellest, et seltskonda poisse nähti linnas liikumas, noad kaasas, ja neid korrale kutsunud proua sai vastuseks roppuste laviini. Postituse alla jäetud kommentaarides juhiti tähelepanu lõhutud aknaklaasidele, soditud seintele, prügikastidest välja loobitud prahile, suitsetamisele, joomisele ja muulegi.

Märksõnad
Tagasi üles