Kelly Nevolihhin kaitses tiitlit murdmaajooksu Eesti karikavõistlustel

Katrin Uuspõld
Maria Veskla, Kelly Nevolihhin ja Minna Kelk.
Maria Veskla, Kelly Nevolihhin ja Minna Kelk. Foto: Eesti Kergejõustikuliit

Jõulumäel toimunud murdmaajooksu Eesti karikavõistlustel tuli naistest esimeseks Kelly Nevolihhin (KJK ViKe). Klubide arvestuses sai Rakvere ViKe neljanda koha.

Naised läbisid kuus kilomeetrit ja Nevolihhini võiduajaks oli 22.46. Tema järel lõpetas Maria Veskla (Sparta SS; aeg 22.59) ning kolmandaks jooksis end Minna Kelk (SK Jooksupartner). Meestest tuli esimeseks Olavi Allase (Tartu SS Kalev). Nii Allase kui Nevolihhin said karikavõistlustel esikoha ka eelmisel aastal ehk kaitsesid edukalt tiitlit.  Allase sai 10 kilomeetri pikkusel distantsil võiduajaks 33.03, teiseks tuli Karel Hussar (TÜ/ASK) ajaga 33.25 ja kolmas oli tulemusega 34.08 Karl Mäe (SK Altius).

Edukaim klubi oli Treeningpartner, kes kogus 307 punkti. Teiseks tuli 279 punkti kogunud SK Lindon ja kolmandaks KJK Kalev-Sillamäe 245 punktiga.