Väike-Maarjas särab helkuripuu

Marju Lina
, toimetaja
Copy

Sisekaitseakadeemia päästekolledži Väike-Maarja õppekeskuse ja kohaliku vallavalitsuse esindajad riputasid täna Väike-Maarjas Pika ja Ravi tänava nurgal asuvale kuusele rohkesti helkureid, et teadvustada pimedal ajal liikluses varitsevaid ohte.

Kokku riputasid päästekolledži esindajad puu külge ligi sada ja vallavalitsuse ametnikud teise sama suure koguse helkureid. Sealt saab iga mööduja, kellel helkurit ei ole, selle võtta ja endale külge riputada. Ühtlasi saab võtta sealt helkuri oma sõbrale, kellel see puudub.

"See ettevõtmine on õigel ajal ja õiges kohas ning loodame, et ka tänane aktsioon on täpselt see, mis see peab olema," viitas Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla pimedale ajale ja kogukonnas üksteisest hoolimisele. "Suur tänu päästekoolile ja juhtidele. Aitäh, et te innustate ka väikeseid tegusid tegema," kiitis vallavanem algatust.

Päästekolledži õpilased riputasid puule nii sisekaitseakadeemia kui maanteeameti sümboolikaga helkureid. Väike-Maarja vallavalitsuse teenistujad aga valla sümboolikaga väikeseid elupäästjaid. Lisaks kujundasid mõned sisekaitseakadeemia päästekolledži Väike-Maarja õppekeskuse õpilased helkivast materjalist ise kleebitavaid helkureid.

Helkuripuule saab igaüks, kel odavaid elupäästjaid rohkem, kui endal vaja läheb, ka uusi helkureid juurde riputada.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles