Tapa käsipallimeeste karikateekond lõppes

Tapa käsipallimeeskonna liidri Aleksander Oganezovi (palliga) panuseks kujunes Eesti karikavõistluste kaheksandikfinaali kordusmängus kuus väravat. Foto: Spordiklubi Tapa

Karikakaitsjale HC Tallinn Eesti käsipalli karikavõistluste kaheksandikfinaali esimeses mängus 11 väravaga alla jäänud Spordiklubi Tapa meeskond tunnistas sama vastase paremust ka neljapäevases korduskohtumises.

Tapal peetud matšis pääsesid väljakuperemehed tasavägise avapoolaja järel puhkama 17:15 eduseisul.

Niisuguses rütmis jätkati ka teise poolaja alguses, mil tapalased olid veel ees 23:21. Ent seejärel viskasid külalised üheteistkümne minuti jooksul kaheksa vastuseta väravat, millega otsustasid sisuliselt mängu saatuse. Matši lõppskooriks kujunes SK Tapa poolt vaadates 28:37. Kahe mängu summas liikus pealinna meeskond veerandfinaali paarikümneväravalise paremusega 68:48.

Tapalaste edukamatena viskasid Aleksander Oganezov kuus, Raimond Himma ja Gert Trofimov võrdselt neli väravat. Võitjate parimaks kerkis Robin Oberg 12 tabamusega.