Võrkpalli esiliigas on rakverlastele märgitud tabelisse võit ja kaotus

BMF/Rakvere Võrkpalliklubi üks kogenumaid pallureid Kaarel Pomerants (rünnakul) kerkis hooaja avamängus oma võistkonna parimaks punktitoojaks. Foto: Vladislav Musakko

Eesti meistrivõistlused võrkpallis viiegeimilise heitlusega sisse juhatanud BMF / Rakvere VK meeskonnal kulus esiliigas esimese võidu sepistamiseks laupäeval koduväljakul Rahu hallis viis minutit vähem kui kaks tundi.

Mängu tiimiga Liider / Rae vald võib nimetada kahe võrdväärse vastase mõõduvõtuks, mille geimid lõppesid võitjate poolt vaadates tulemusega 25:23, 30:32, 25:18, 22:25 ja 15:8.

Rakverlased said otse servist kaksteist punkti, millest Kaspar Pomerants ja Mihkel Hiielaid lõid neli. Tosin punkti lisandus kogu mängu peale ka blokist, kus Kaarel Pomerants sai käed vastaste ründelöökidele ette neli ja Deivid Armulik kolm korda.