R, 22.09.2023

Soojatootja N.R. Energy toetab Tapa käsipallimeeskonda

Kristi Ehrlich
, peatoimetaja kohusetäitja
Facebook
Comments
Aron Jaanis (vasakul) ja Ahto Tisler lõid Tapa käsipallimeeskonna toetamiseks käed.
Aron Jaanis (vasakul) ja Ahto Tisler lõid Tapa käsipallimeeskonna toetamiseks käed. Foto: Sergei Anissimov

N.R. Energy, kes on suurim soojatootja Tapa linnas, sõlmis Spordiklubiga Tapa sponsorilepingu, mille kohaselt toetab 2019/2020. aasta hooajal Tapa käsipallimeeskonda 10 000 euroga.

N.R. Energy juhatuse liikme Ahto Tisleri sõnul otsustas firma Tapa käsipallimeeskonda toetada, sest pikkade traditsioonidega meeskond on teinud läbi tubli arengu. "Kohaliku ettevõttena soovime kohalikku meeskonda toetada, et mängijatel oleksid paremad võimalused spordi tegemiseks ja tulemuste saavutamiseks," lisas Tisler.

Tapa käsipallimeeskonna treeneri Aron Jaanise sõnul on toetus meeskonnale väga tähtis, sest väikelinnas on toetust raske saada, kuid raha kulub palju. "Praegu hoiavad Tapa käsipalli pea kuuekümneaastast traditsiooni au sees meeste, naiste ning igas vanusegrupis tüdrukute ja poiste võistkonnad. Saadud toetusega tahaksimegi parandada treeningusüsteemi – tuua Tallinnas elavad mängijad sagedamini Tapale trenni, korraldada mängijatele ühiseid söömaaegu võistlustel ja muretseda juurde varustust," rääkis Jaanis.

Praegu mängib Tapa käsipallivõistkonna peamine meeskond Meistriliigas, kus eelmisel hooajal tuldi kaheksa osaleja seas viiendaks. 2019/2020. aasta hooaja eesmärk oleks aga saavutada kolmas koht. Jaanis loodab, et järgmisel aastal on võimalik Tapa käsipallimeeskonnal liituda ka käsipalli Balti liigaga, sest see tooks mängijatele vaheldust, tõstaks mängude arvu hooajal ja arendaks mängijaid mitmekülgselt. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles