Ebaveres selgitati Viru väledaid

Kaitseliidu Viru maleva aastapäeva tähistati laupäeval Ebaveres sportlikult, krossi joostes. Parematele riputati auhinnaks kaela medalid.

FOTO: Eduard Iganus

Laupäeval toimus Kaitseliidu Viru maleva aastapäevale pühendatud krossijooks Viru Väle.

Kolmandat aastat korraldatud võistlus peeti seekord Ebavere tervisekeskuse mägistel radadel. Päeva jooksul selgitati välja kiireimad kodutütred, noorkotkad, naised, mehed ja segapaarid.

Võistlemas olid kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, noorteorganisatsiooni liikmed ja Kaitseliidu koostööpartnerid eri jõustruktuuridest. Noored võistlesid individuaalses arvestuses ühe kilomeetri pikkusel ringil, ülejäänud võistlusklassidel tuli läbida teatejooksuna kaks 3,5-kilomeetrist ringi. Hoolimata sellest, et ilmataat pakkus võistluste ajaks küllaga vihma, oli võistlejate meel ülev.

Pärast mudaseid ja libedaid tõuse-languseid ning finišijoone ületust jagati auhindu. Kodutütarde kolm paremat olid Viru ringkonna esindajad Laura Kõiv, Marit Võhma ja Ethel Liis Randveer. Noorkotkaste esikolmiku moodustasid samuti Viru ringkonna võistlejad Siim Meidla, Alari Aso ja Siim Kruusmann.

Naiste arvestuses mahtusid esikolmikusse taas Viru ringkonna tiimid: esikoht kuulus Liivika Ivanovile ja Aili Vakkerile, teise koha said Meelika Villers ja Kristiina Koor ning kolmandaks platseerusid Getter Lindau ja Heli Kikerpill.

Edukaima meeste teatevõistkonna moodustasid vennad Ago ja Meelis Veilberg päästeameti Ida regioonist. Nende järel tulid teiseks Gregor Soodla ja Heiki Velba (kaitseväe akadeemia) ning kolmandaks Rein Reinstein ja Sander Kabur (Kaitseliidu Viru malev).

Parima segapaarina väljusid võistlusest Aire Talbach (Kaitseliidu Viru malev) ja Peeter Land (Kaitseliidu peastaap). Teisele kohale tulid Evely Press (naiskodukaitse Viru ringkond) ja Sten Arro (noorkotkaste Viru ringkond) ning kolmandaks Kaja Tammeoks (naiskodukaitse Viru ringkond) ja Johannes Tammeoks (Kaitseliidu Viru malev).

Tagasi üles