Sisukord
Arvamus
Postimees

Rakvere asub uuendama linna turismikontseptsiooni

2 min lugemist
Andres Jaadla. FOTO: Meelis Meilbaum

Turismist on saanud oluline majandusharu. Turismivaldkonna kasv jätkub üha tõusvas tempos. Milline on siin aga linnade roll?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Rakveres on turismi eestvedajateks kahtlemata meie ettevõtted ja asutused: SA Virumaa Muuseumid, Aqva hotell, Rakvere teater, spordikeskus ning paljud teised suuremad ja väiksemad ühingud ja ettevõtjad, kes turismi vallas tegutsevad. Turism ja reisimine on kaks lahutamatult seotud elu osa, need tähendavad teatud elustiili ja inimtegevust, sealhulgas aktiivset meelelahutust, kultuurielamusi, puhkust, kaubandust, maailma uurimist, ravi, lõõgastust ja sporti.

Soovime kaardistada lähiajal linna turismivaldkonna arenguid ja võimalusi ning seda koos tegutsevate ettevõtetega. Vaatame üle linna turismikontseptsiooni ja loome sellele vastavad arengumudelid, mis peavad olema uuenduslikud, tooma siia välisturiste ja elavdama siseturismi, soosides samas ka vastutustundlikku, keskkonnasõbralikku reisimist, mis toetaks ka linna loodus- ja kultuuripärandi säilimist ning kohalike elanike heaolu.

22.05.2020 25.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto