Sisukord
Laupäev
Paberleht

Spordimeeste tagalat hoiavad tegusad naised

7 min lugemist
Jelena Tregubova. FOTO: Ain Liiva

Moskvast pärit Anna ja Vladivostokis sündinud Jelena on vene naised, keda saatus on toonud Lääne-Virumaale Rakveresse. Kuigi mõlemad on elanud suurlinnas, üks Moskvas ja teine Tōkyōs, ei torka neis silma midagi suurlinlikku. Nad on tagasihoidlikud ja pisut salapärased. Neist õhkub rahu ning soojust.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Anna puhul teatakse enamasti tema abikaasat, kolmandat hooaega Rakvere Tarva korvpallimeeskonna peatreeneri ametit pidavat Juris Umbraškot. Jelenast rääkides on aga suuremale osale Eesti inimestest tuttav tema mees, endine profisportlane ja praegune riigikogu liige Kaido Höövelson.

Kui kumbki spordimees tutvustamist suurt ei vaja, siis nende selja taga seisvad kaks sihikindlat ja pühendunud naist väärivad seda kindlasti. Kuigi nad ise ei soovinud eriti püünele astuda, õnnestus ometi mõlemad nõusse saada ning uurida lähemalt nende elu ja siinsete tegemiste kohta. Olgu lisatud, et mõlemas peres sirguvad väikesed mehehakatised, kes kannavad eestipäraseid nimesid: Anna ja Jurise poja nimi on Markus, Jelena ja Kaido pojal aga Taar.

27.11.2020 30.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto