Politsei otsib Karepal toimunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid

Karepa külas toimunud liiklusõnnetuses sõideti neljapäeval otsa tee äärde pargitud sõidukile Škoda Octavia. Politsei otsib õnnetuse pealtnägijaid.

FOTO: Rakvere Politseijaoskond

Neljapäevale kella 15.20 ajal teatati politseile, et Haljala vallas Karepa külas Võle–Vainupea–Kunda maantee äärde pargitud sõiduautole Škoda Octavia on keegi tagant otsa sõitnud. Õnnetuse põhjustaja oli sündmuskohalt lahkunud.

"Kui pargitud sõiduk, millele otsa sõidetakse, saab kahjustada ning kui omanikku pole sündmuskohal, siis tuleb alati helistada häirekeskuse lühinumbril 112. Sündmuskohalt lahkumine korrakaitsjaid teavitamata on liiklusseaduse rikkumine," selgitas Rakvere politseijaoskonna avariipolitseinik Herdo Kala.

Avariipolitseinik lisas, et kui kõik pooled on kohal ning terved ja õnnetus piirdub ainult varalise kahjuga, siis tuleb täita vajalikud dokumendid ning esimesel võimalusel pöörduda oma kindlustusseltsi poole. "Kui ei jõuta kokkuleppele või pole selge, kes on õnnetuse põhjustaja, siis tuleks kohale kutsuda politsei. Samuti tuleks helistada hädaabinumbrile, kui liiklusõnnetuses on keegi viga saanud," rääkis Kala.

Kõigil, kes nägid Karepa külas toimunud liikluseõnnetust pealt või oskavad anda muud abistavat infot, palutakse helistada numbril 5329 2883 või saata kiri aadressil ida.vihje@politsei.ee.

Tagasi üles