Viiest null: Kadrina Karud vandusid alla ka Tartu Kalevile

Andres Sõbra ja tema juhendatavate Kadrina Karude hooaeg on alanud Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistlustel raskelt.

FOTO: Meelis Meilbaum

Kadrina spordihoones olid reedel Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistluste raames vastamisi kohalik meeskond Kadrina Karud ja Tartu Kalev/Estiko. Hooaja esimest võitu jahtinud kadrinlased jäid avapoolaja järel taha 29:42 ja kaotasid kogu mängu 68:82.

Kõigis viies seni peetud kohtumises kaotusega väljakult lahkuma pidanud Karude rivistuses debüteeris ameeriklasest tagamängija Kyle Riddley.

Värskel täiendusel ei õnnestunud 21 platsil viibitud minuti jooksul korviga sinasõbraks saada: kaheksast tehtud viskest ei leidnud teed korvi ükski ning kahest vabaviskest tabas ta ühe. Plusspoolele kanti kuus lauapalli.

Kadrinlaste resultatiivsematena viskasid Allan Ehte 24 ning Kristen Meister ja Lauri Mets võrdselt 11 punkti. Tartu Kalev/Estiko parematena tõid Artur Liiv 19 ja Marten Järvik 17 punkti.

Karud on kaotanud esiliigas järjest viis mängu, tartlastel on kirjas kaks võitu ja kolm kaotust.

Mängu statistiline protokoll

Tamsalu Los Toros/TalTech (valges) on kahest sellel hooajal Eesti esiliiga meistrivõistlustel kaasa löövast Lääne-Viru meeskonnast olnud edukam.

FOTO: Günther Küttis

Sellel nädalal oli võistlustules teinegi esiliigas mängiv Lääne-Viru korvpallivõistkond – Tamsalu Los Toros/TalTech.

Tamsalulased võõrustasid kolmapäeval KK HITO/BC Karjamaa tiimi, keda võideti 87:75 (41:38).

Tasavägise matši üheks kangelaseks oli võitjatest Aleksander Oliver Hint kaksikduublit tähistava 20 punkti ja 10 lauapalliga. Sander Viilup toetas kaaslasi 16 ja Jyri Eboreime 15 punktiga. Idavirulaste ridades säras Edvard Trumm 23 punkti ja 21 lauapalliga.

"Mäng ise oleks võinud tulla muidugi lihtsamalt, aga kiire algedu järel lasime enda lohakusest neil ikka ja jälle mingeid võimalusi tekitada. Vastast ei tohi alahinnata, nad on vintsked sellid. Veteran Trumm keerutas ikka omad ära," rääkis Tamsalu meeskonna esindaja Rainer Tops.

Los Toros/TalTech on tosina meeskonna hulgas kolme võidu ja kahe kaotusega tabeli keskel, KK HITO/BC Karjamaa jagab Kadrina Karudega sarnast saatust ehk on viie mängu järel võiduta.

Mängu statistiline protokoll

Tagasi üles