T, 30.05.2023

Lääne-Virumaa sotsiaaldemokraate juhib Laila Talunik

Katrin Uuspõld
Facebook Twitter
Comments
Laila Talunik võttis Indrek Saarelt üle Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Lääne-Virumaa piirkonna juhtimise.
Laila Talunik võttis Indrek Saarelt üle Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Lääne-Virumaa piirkonna juhtimise. Foto: Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Lääne-Virumaa piirkonna esimeheks valiti Rakvere abilinnapea Laila Talunik.

"Sotsiaaldemokraadid töötavad selle nimel, et elu oleks inimväärne kõikjal Eestis. Rakvere abilinnapeana on minu jaoks oluline, et maakonnakeskuses toimuv aitaks kaasa kogu maakonna arengule. Nii juba renoveeritav Vallimägi kui ka planeeritav Arvo Pärdi nimeline muusikamaja peavad ergutama kogu maakonna kultuurielu," ütles Laila Talunik.

Erakonna esimees ja piirkonna eelmine juht Indrek Saar iseloomustas Laila Talunikku kui selge visiooniga juhti. "Järgmine suur väljakutse saab olema kohalike omavalitsuskogude valimisteks valmistumine ja Laila on inimene, kellele on loomulik kogukonna asjades käed külge panna. Olen veendunud, et ta on meie maakonnaorganisatsioonile innustav juht," lisas Saar. 

Piirkonna aseesimeesteks valis üldkogu Kairit Pihlaku ja Eerik Lumiste. Uue juhatuse liikmed on Vanemate Sotsiaaldemokraatide esindaja Mare Algpeus ja piirkonna osakondade juhid Boriss Balõtšev, Ene Augasmägi, Raivo Heinmets ja Külli Urbas.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles