Noortebändilt tõi kuldse võidu Kelly Vask

Viiendat korda toimunud konkursi Noortebänd võit saabus lõpuks Lääne-Virumaale. Vergi päritolu neiu, Haljala kooli vilistlane Kelly Vask laulis omaloominguga end kuldseks.

FOTO: Remo Tõnismäe

Üleeile laulis Vergi neiu Kelly Vask end viiendat korda toimunud Noortebändi võitjaks. Õnnelik lauluvõistluse parim sõnas, et ta pole veel jõudnud üksipulgi läbi mõelda, millega tal õnnestus hakkama saada. Eile kulges elu juba tavapärast rada pidi: ta läks tulevastele lauljatele tunde andma ja mõtles oma kohe-kohe ilmuva minialbumi peale.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Vaid mõned tunnid on Kelly Vask kandnud selle aasta Noortebändi konkursi võitja tiitlit, kui ta peab juba kiirustama. Elvasse, kus ta – nagu reedel ikka – õpetab sealses huviala- ja koolituskeskuse laulustuudios noortele seitse tundi jutti laulmist. “Selle üle, mis juhtus, pole mul olnud aega mõelda,” lausub Kelly Vask. End viimasel hetkel konkursile üles andnud muusik ütleb, et on jõudnud vaid tunda, et nüüd on see võistlus läbi.

Selles teadmises on rahu, üleeilne päev polnud kulgenud just parimal moel, enne kui Kelly võitjaks kuulutati. “See oli seiklusrohke,” märgib neiu. Viljandis elav Kelly avastas alles Tallinnas õudusega, et lisaks sellele, et jupsib tema arvuti, on ta nii mõnegi vajaliku muusikaasjanduse maha unustanud. Kahe pilli pedaalid, millega ta kontrollib instrumente ja nende efekte, samuti oli muist juhtmeid pealinnast kahe tunni tee kaugusel.

Tagasi üles