Politsei otsib Tõrremäel toimunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid

Rakvere vallas Tõrremäel oli esmaspäeva pärastlõunal liiklusõnnetus, milles sai kannatada jalakäija.

FOTO: Vladislav Musakko

Politsei otsib täna pärastlõunal Rakvere vallas Tõrremäe külas toimunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid.

Õnnetus juhtus kella 16.30 paiku Rakvere–Haljala maantee esimesel kilomeetril valgustatud reguleerimata ülekäigurajal, kus kokkupõrkes sõiduautoga Renault sai vigastada 17-aastane jalakäija.

Kannatada saanud tütarlaps toimetati haiglasse. Sõiduki roolis olnud 1939. aastal sündinud mees oli kaine ja tal on kehtiv juhtimisõigus. "Selle juhtumi täpsed asjaolud selgitab välja menetlus," ütles Rakvere politseijaoskonna välijuht Toivo Grünberg.

Rakvere vallas Tõrremäel oli esmaspäeva pärastlõunal liiklusõnnetus, milles sai kannatada jalakäija.

FOTO: Vladislav Musakko

Politseinik tuletas ühtlasi meelde, et liikluses on jalakäija siiski kõige vähem kaitstud osaline. "Sellepärast palume autojuhte olla tähelepanelikud ülekäigurajale lähenedes, eriti pimedal ajal. Võimalusel tuleks vähendada kiirust ja veenduda, et ei ole jalakäijat teed ületamas. Et jalakäijad oleks sõidukijuhtidele paremini nähtavad, palume kindlasti kanda helkurit," rääkis Grünberg.

Rakvere politseijaoskond palub selle liiklusõnnetuse asjaolude selgitamiseks võimalike pealtnägijate abi. Kõigil, kes olid nimetatud sündmuse tunnistajaks, palutakse võtta ühendust Rakvere politseijaoskonnaga e-posti aadressil aare.soosalu@politsei.ee või telefoninumbril 5329 2883.

Tagasi üles