Noored lauatennisistid mängisid Narvas ja kogunevad Rakverre

Siim Arak (keskel) saavutas Narvas peetud noorte lauatenniseturniiril TOP 10 noormeestest kõrge neljanda koha. Foto: Ilmar Roosmaa

Noorte lauatenniseturniiril TOP 10 Narvas tuli kahest konkurentsi pakkunud Lääne-Viru mängijast Siim Arak neljandale ja Raili Nurga kaheksandale kohale.

Noormeeste hulgas kümnendana paigutatud kadrinlane Arak (LTK Viru-Nigula) võitis seejuures üheksast üksikmängust viis. Üheks alistatuks oli kogu turniiri vältel üldse vaid kaks kaotust saanud hilisem teise koha omanik Arseni Farforovski Narva lauatenniseklubist Narova, keda Siim Arak võitis 3:0.

Üheksandana tabelisse asetatud Rakvere spordikooli lauatennisist Raili Nurga kallutas neidude turniiril enda kasuks kolm kohtumist.

Eeloleval nädalalõpul on lauatennisejärelkasv võistlustules Rakvere spordihallis: laupäeval toimub seal Eesti Lauatenniseliidu Stiga laste GP-sarja kolmas etapp.