K, 25.05.2022

Rain Veideman: "Ei tea midagi. Ausalt"

Margus Martin
, reporter
Rain Veideman: "Ei tea midagi. Ausalt"
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rain Veideman (palliga) lausus teda puudutava uudise kohta välismaa kosilasest, et tal pole sellel teemal midagi rääkida.
Rain Veideman (palliga) lausus teda puudutava uudise kohta välismaa kosilasest, et tal pole sellel teemal midagi rääkida. Foto: Ain Liiva

Itaalia spordiportaal Sportando avaldas esmaspäeval teate, mille kohaselt tunneb saapamaa esiliiga klubi Pallacanestro Orzinuovi huvi Rakvere Tarva palluri Rain Veidemani palkamise vastu.

28-aastane tagamängija lausus, et on küll kuulnud, millest jutt käib, kuid teemat põhjalikuma kommentaari vääriliseks ei pidanud. "Ei tea midagi. Ausalt. [Mihkel] Kurg helistas ka ja küsis, kas kott on pakitud, aga mul ei ole selle peale midagi kosta või kommenteerida," rääkis Rain Veideman. "See võib küll iga minut muutuda, aga praegu ei oska ma selle kohta midagi öelda."

Rakvere Tarva meeskonnast kinnitati Virumaa Teatajale, et praeguseks ei ole ühe juhtmängija ülemineku asjus mängija agent nendega ühendust võtnud, mistõttu pole ka neil midagi kommenteerida.

Märksõnad
Tagasi üles