Talviseks ööjooksuks on kirjas paar tuhat osalejat

Eesti Ööjooks Talve eri on aasta viimane suurem spordisündmus Rakveres, mis toob linnatänavatele üle paari tuhande erilist elamust otsiva jooksuhuvilise.

FOTO: Meelis Meilbaum

Kuu aja pärast Lääne-Viru maakonnakeskuses toimuva Eesti Ööjooks Talve eri teisele jõuproovile on kirja pannud ligikaudu kaks tuhat jooksusõpra.

Kui mullu täitus veebilehe Marathon100 küsitlusel riigi suurimatest jooksuvõistlustest kõrgeima keskmise hinde teeninud ning parimaks uueks võistluseks tituleeritud talvise ööjooksu osalejate kvoot mõni nädal enne selle toimumist, siis tänavu ei pruugi viimasel hetkel otsustajatele hilise registreerimise võimalust nii hõlpsalt tekkida. Veebipõhine registreerimine lõpeb 23. detsembril. Mullu pani ennast jooksule kirja üle kolme tuhande inimese ning lõpuprotokolli kanti kaks tuhat nime.

28. detsembri õhtul Rakveres korraldataval Eesti Ööjooks Talve eri võistlusel on nagu eelmisel aastalgi kavas kaks distantsi: viis ja kümme kilomeetrit. Lisaks saavad talvetingimustes oma distantsil silgata lapsed. Mullu võidutsesid põhidistantsil naistest Kelly Nevolihhin ja meestest Aaro Tiiksaar.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles